שירותים

מלבד שירותי ההסמכה והפיקוח אנו מציעים שירותים שונעם ומגוונים הנותנים מענה לכל אורך שרשרת האספקה :

שירותי פיקוח והשגחה

COMMODITY INSPECTIONS

INDUSTRIAL INSPECTIONS

COLLATERAL SERVICES

שירותים לוגיסטיים לתעשיית הגרעינים והמספוא

בעוד עולם המסחר הולך ומשתנה במהירות, ובהתאמה הולכת וגדלה הדרישה, לשירותי פיקוח ומעקב אחר סחורות, "סקאל ישראל" ניצבת בחזית התעשייה, בהענקת שרותי פיקוח והשגחה על אוניות בתהליכי הפריקה.
"סקאל" פועלת לפי פרוטוקולי GAFTA וFOSFA  ומעניקה את שירותיה בנמל אשדוד ונמל חיפה.

בנוסף, "סקאל ישראל" מבצעת פרויקטים של SMA Stock Monitoring Agreement – פיקוח והשגחה על מלאים, וCMA collateral management agreement  ניהול בטוחות מלאים.

לפרטים נוספים

שירותים לוגיסטיים לתעשיית האנרגיה, הגז והשמנים

"סקאל ישראל" הינה זרוע הביצוע הישראלית של חברת "Control Union Peterson" הבינלאומית, המתמחה בניהול לוגיסטי של תעשיית הגז והשמנים.

"סקאל ישראל" מעניקה פתרונות לוגיסטיים לתעשייה המקומית, במגוון רחב של תחומים, ביניהם השכרת יחידות מטען לטווח קצר או ארוך, השכרת ציוד מקצועי ביבשה ובעומק הים, והעברה בטוחה של גזים.

לסקאל הידע, הניסיון והאנשים המתאימים, המשתלבים בפעולות מורכבות כגון הוצאה מכלל שימוש של תשתיות כבדות עודפות, הובלה בטוחה באמצעות מסוקים, והעברת חומרים מסוכנים.

בנוסף, "סקאל ישראל"  מרכזת את כלל הפעולות הנוגעות למסמכי הייבוא והיצוא ומהווה סוכנות רשמית של אוניות המשא ואסדות הקידוח, אל מול הרשויות ובתי הסחר בנמלים רבים בארץ ובעולם.

חפשו תקן
חדשות האתר
אנו שמחים להודיע לקהל לקוחותינו כי SECAL ישראל מוסמכת לבצע מבדקים אורגניים COR עבור השוק הקנדי. לפרטים ולהרשמה לתוכנית ניתן לפנות בטלפון 04-8758400
במסגרת הפעילות הגלובאלית של חברת Control Union והמאמצים לקדם את התקנים החברתיים ותקני הקיימות בחברתנו אנו שמחים לעדכן כי לאחרונה אושרנו על ע"י חברת Sainsbury's לבצע מבדקים סוציאליים SMETA דבר שפתח את הדלת לכלל הרשתות באנגליה כולל M&S, Tesco ועוד. זאת בנוסף לחברות איתן אנו עובדים כיום PepsiCo, URSA עבור Uniliver, קוקה קולה, נסטלה SMETA GRASP ועוד.