תקן Fair Flowers Fair Plants

SECAL LOGO'S 170214W-41FFP הינה יוזמה שמטרתה לעודד מכירות של פרחים וצמחים המיוצרים בתהליך בר קיימא,ברחבי העולם. טיפוח בר קיימא- משמעות הדבר היא כי פרחים וצמחים מעובדים תוך עמידה בדרישות גבוהות בתחום איכות הסביבה והיבטים חברתיים. תווית FFP נותנת לצרכן את הערובה לכך שהמוצרים שהוא קנה עונים על הדרישות הללו והופקו תוך כיבוד אנשים והטבע. חלק מFFP הוא למעשה מערכת מעקב המבטיחה את מקור המוצר ושיטת עיבוד של המוצרים.

כדי לקבל הסמכת FFP , המפיק צריך לעמוד בדרישות הבאות:
1 . הסמכה לדרישה החברתית : עמידה בקוד הבינלאומי של התנהגות חברתית (ICC) או תכנית דומה העומדת בדרישות ICC (לדוגמה Control Union Fair Choice ) .
2 . הסמכה לדרישות הסביבתיות MPS
3 .הרשמה ב FFP וחתימה על עמידה בדרישותיהם

אני מתעניין בפרטים נוספים לגבי תקן זה

 
חפשו תקן
חדשות האתר
אנו שמחים להודיע לקהל לקוחותינו כי SECAL ישראל מוסמכת לבצע מבדקים אורגניים COR עבור השוק הקנדי. לפרטים ולהרשמה לתוכנית ניתן לפנות בטלפון 04-8758400
במסגרת הפעילות הגלובאלית של חברת Control Union והמאמצים לקדם את התקנים החברתיים ותקני הקיימות בחברתנו אנו שמחים לעדכן כי לאחרונה אושרנו על ע"י חברת Sainsbury's לבצע מבדקים סוציאליים SMETA דבר שפתח את הדלת לכלל הרשתות באנגליה כולל M&S, Tesco ועוד. זאת בנוסף לחברות איתן אנו עובדים כיום PepsiCo, URSA עבור Uniliver, קוקה קולה, נסטלה SMETA GRASP ועוד.