תקן BRC GLOBAL STANDARD

SECAL LOGO'S 170214W-11תקן British Retailers Consortium) BRC) הוא תקן אנגלי של הספקים הקימעונאים באנגליה (brc V. 7 )
התקן נוצר לאחר חקיקת חוק ב 1990 באנגליה, המטיל אחריות של המוכר למוצר שנמכר בחנותו וגרם נזק ומאפשר לקונה לתבוע ישירות את המוכר.
בגלל הצורך לאחד את הדרישות והנהלים לעמידה בדרישות, נוצר התקן אשר משותף ומוסכם  על כל הקימעונאים, ומשותף לגופי תקינה לאומיים באנגליה ואירופה כמו IFA ו UKAS.
הגירסה הראשונה הופיעה ב1998 והגרסה העדכנית להיום היא  Issue 7 .
התקן מוכר כיום כתקן המוביל בנושא בטיחות מזון בכל העולם.
התקן משלב את IS09001  ו HACCP   בתקן אחד כולל ופרטני.
התקן מורכב משישה פרקים :
1.מערכת HACCP
2.מערכת ניהול האיכות
3.סביבת המפעל
4.בקרת המוצר
5.בקרת תהליך
6.צוות.
התקן מאפשר לפרט את דרישות הבטיחות ואיכות המזון ואת הקריטריונים הדרושים להפעלה במקום יצור המזון, ליצרני מוצרי מזון המיועדים לקמעונאים באנגליה( וכל מקום אחר שיבקש זאת) אשר יבדקו ע"י גוף שלישי- בוחנים מאושרים.
לסקאל ישראל  יש בוחנים שעברו הסמכה באירופה ע"י ארגון BRC .
התקן מיועד ליצרני ו/ או אורזי מזון ולא ליבואנים או יצואנים.
התקן מאפשר ליצרן המוצר יתרון של חסכון בעלויות וזמן כתוצאה מתקלות ונזקים הנגרמים מאי התאמה ליצור בטוח וחוקי של מזון. התקן מאפשר לקונה להפגין שנעשתה הערכה אובייקטיבית לוודא שהמוצר הוא בטוח ועומד בדרישות החוק.

 
Brc Global Standards
(British Retail Consortium (brc

BRC טופס הרשמה

אני מתעניין בפרטים נוספים לגבי תקן זה

 

 

חפשו תקן
חדשות האתר
אנו שמחים להודיע לקהל לקוחותינו כי SECAL ישראל מוסמכת לבצע מבדקים אורגניים COR עבור השוק הקנדי. לפרטים ולהרשמה לתוכנית ניתן לפנות בטלפון 04-8758400
במסגרת הפעילות הגלובאלית של חברת Control Union והמאמצים לקדם את התקנים החברתיים ותקני הקיימות בחברתנו אנו שמחים לעדכן כי לאחרונה אושרנו על ע"י חברת Sainsbury's לבצע מבדקים סוציאליים SMETA דבר שפתח את הדלת לכלל הרשתות באנגליה כולל M&S, Tesco ועוד. זאת בנוסף לחברות איתן אנו עובדים כיום PepsiCo, URSA עבור Uniliver, קוקה קולה, נסטלה SMETA GRASP ועוד.