תקן FSC – Forest Stewardship Council

SECAL LOGO'S 170214W-40הגידול בהיקף "קיימות" כדרישת איכות הופכת לבחירה חשובה בשוק. ליערנים וסוחרי מוצרי יער ישנן מספר סיבות לבחירה בהסמכה הנ"ל.

ראשית – כל חברה שמתעלמת מהאחריות הסביבתית של האספקה ​​שלה היא מאוד פגיעה. במיוחד כאשר המשאב המנוצל יתר על המידה ( כמו ביערות לדוגמה ).

שנית – צרכנים דורשים איכות מוצרים ושירותים, אשר קשור לאספקט הפיזי, אלא גם מבחינת איכות הסביבה. כספק של עץ יש להוכיח כי המוצרים לנובעים ממקור בר קיימא. הסמכה מבטיחה את האיכות הסביבתית של המוצרים שלך.

תכנית הסמכת ייעור של ControlUnion, נותנת את ההבחנה הדרושה ויתרון בשוק בכל קשור לאיכות הסביבה של המוצרים הנמכרים על ידי המפוקח. CU עושה זאת בדרך של הנפקת הסימן המסחרי FSC לניהול יער ופעולות שרשרת של משמורת משותפת או בנפרד.

אני מתעניין בפרטים נוספים לגבי תקן זה

 
חפשו תקן
חדשות האתר
אנו שמחים להודיע לקהל לקוחותינו כי SECAL ישראל מוסמכת לבצע מבדקים אורגניים COR עבור השוק הקנדי. לפרטים ולהרשמה לתוכנית ניתן לפנות בטלפון 04-8758400
במסגרת הפעילות הגלובאלית של חברת Control Union והמאמצים לקדם את התקנים החברתיים ותקני הקיימות בחברתנו אנו שמחים לעדכן כי לאחרונה אושרנו על ע"י חברת Sainsbury's לבצע מבדקים סוציאליים SMETA דבר שפתח את הדלת לכלל הרשתות באנגליה כולל M&S, Tesco ועוד. זאת בנוסף לחברות איתן אנו עובדים כיום PepsiCo, URSA עבור Uniliver, קוקה קולה, נסטלה SMETA GRASP ועוד.