תקן איכות ISO 9001:2008

SECAL LOGO'S 170214W-37ISO- 9001: 2008
מערכות   ניהול איכות –דרישות
Quality management systems- Requirements

אירגון ISO  הוא הארגון הבין לאומי לתקינה, המאגד בתוכו גופי תקינה לאומיים.
ISO 9001: 2008 זהו תקן המחליף את התקן הקודם ISO 9001:2000
תקן בין לאומי זה יכול לעזור גם לגופים פנימיים של הארגון וגם לגורמים חיצונים כולל גופי התעדה, הבאים להעריך את יכולת הארגון לעמוד בדרישות תחיקתיות ודרישות לקוח.
במהדורה זאת שונתה הכותרת  מהבטחת איכות ל – ניהול האיכות, והדבר משקף את העובדה כי הדרישות למערכת ניהול האיכות מוגדרות במהדורה זאת של ISO 9001 מיועדות הן להבטחת איכות המוצר והן להשגת שביעות רצון הלקוח.
החלטה לאמץ מערכת ניהול זאת , צריכה להיות החלטה אסטרטגית של הארגון.
תקן זה מעודד אימוץ של גישה תהליכית כלומר: ישום של מערכת תהליכים באירגון יחד עם זיהוי תהליכים מרכזיים , יחסי הגומלין בניהם וניהולם.
דגש חשוב שתקן זה מדגיש הוא עיקרון "השיפור המתמיד" והלקוח הוא מרכיב חשוב בהגדרת הדרישות.
הדרישות למערכת ניהול האיכות משלימות את הדרישות הטכניות למוצר או / וגם לשירות, ואינן באות במקומן.

ניתן לקרוא עוד על ISO9001 בקישור הנ"ל:  ISO 9000 – Quality management

על ארגון ISO :

ארגון התקינה הבינלאומי (באנגלית: International Organization for Standardization; בקיצור: ISO) הוא גוף בינלאומי הקובע תקנים. ISO הוא בא־כוחם של גופי תקינה לאומיים ברחבי העולם, אשר מגדיר תקנים תעשייתיים ומסחריים בינלאומיים.

ISO אומנם מגדיר את עצמו כארגון לא־ממשלתי, אך יכולתו להציב תקנים, אשר באופן תדיר הופכים לחוק דרך חוזים או תקנים לאומיים, הופכת אותו לחזק יותר מאשר רוב הארגונים הלא ממשלתיים. בפועל, הוא פועל כקונסורציום עם קשרים חזקים לממשלות.

טופס הרשמה ISO9001

אני מתעניין בפרטים נוספים לגבי תקן זה

 
חפשו תקן
חדשות האתר
אנו שמחים להודיע לקהל לקוחותינו כי SECAL ישראל מוסמכת לבצע מבדקים אורגניים COR עבור השוק הקנדי. לפרטים ולהרשמה לתוכנית ניתן לפנות בטלפון 04-8758400
במסגרת הפעילות הגלובאלית של חברת Control Union והמאמצים לקדם את התקנים החברתיים ותקני הקיימות בחברתנו אנו שמחים לעדכן כי לאחרונה אושרנו על ע"י חברת Sainsbury's לבצע מבדקים סוציאליים SMETA דבר שפתח את הדלת לכלל הרשתות באנגליה כולל M&S, Tesco ועוד. זאת בנוסף לחברות איתן אנו עובדים כיום PepsiCo, URSA עבור Uniliver, קוקה קולה, נסטלה SMETA GRASP ועוד.