תקן ISO 22000 :2005

SECAL LOGO'S 170214W-40ISO 22000:2005 מפרט את הדרישות ממערכת ניהול בטיחות מזון במקום בו גוף בשרשרת יצור המזון צריך להוכיח את יכולתו לבקר סכנות בטיחות מזון בכדי להבטיח שהמזון בטוח בזמן צריכתו על ידי האדם. התקן יישים לכל האירגונים, ללא תלות בגודלם, המעורבים בכל אספקט של שרשרת יצור המזון  והמעונינים באופן שוטף ליישם מערכות המספקות מוצרים בטוחים.
ניתן לעמוד בדרישות ISO 22000:2005 באמצעות משאבים פנימיים או חיצוניים

ISO 22000:2005מפרט את הדרישות המאפשרות לגוף:

א) לתכנן, ליישם, להפעיל, לתחזק ולעדכן מערכת ניהול בטיחות מזון שמטרתה אספקת מוצרים שעל פי ייעודם הינם בטוחים לצרכן.
ב) למלא אחר דרישות החוקים והתקנות של בטיחות מזון.

ג) להעריך ולאמוד את את דרישות הצרכן ולהפגין התאמה עם הדרישות המתייחסות לבטיחות מזון שהוסכמו עימו, בכדי להגביר את שביעות רצונו של הצרכן.

ד) להעביר באופן יעיל נושאי בטיחות מזון לספקים, צרכנים וגופים רלוונטיים בעלי עניין בשרשרת המזון.

ה) להבטיח כי הגוף מקיים את הצהרת בטיחות המזון שהתחייב לה.

ו) להדגים את התחייבותו לגופים רלוונטיים בעלי עניין.

ז)לחפש התעדה או רישום של  מערכת ניהול בטיחות המזון שלו על ידי גוף חיצוני, או לבצע הערכה  עצמית או הצהרה עצמית של התחייבותו ל- 22000:2005 ISO.

חפשו תקן
חדשות האתר
אנו שמחים להודיע לקהל לקוחותינו כי SECAL ישראל מוסמכת לבצע מבדקים אורגניים COR עבור השוק הקנדי. לפרטים ולהרשמה לתוכנית ניתן לפנות בטלפון 04-8758400
במסגרת הפעילות הגלובאלית של חברת Control Union והמאמצים לקדם את התקנים החברתיים ותקני הקיימות בחברתנו אנו שמחים לעדכן כי לאחרונה אושרנו על ע"י חברת Sainsbury's לבצע מבדקים סוציאליים SMETA דבר שפתח את הדלת לכלל הרשתות באנגליה כולל M&S, Tesco ועוד. זאת בנוסף לחברות איתן אנו עובדים כיום PepsiCo, URSA עבור Uniliver, קוקה קולה, נסטלה SMETA GRASP ועוד.